O nás

Teší nás. Sme Zuzana (na foto vpravo) a Simona (vľavo), alias MioMat-ky :)
Kamarátky zo strednej školy, do pohody aj nepohody, odhodlané robiť správne veci. Spája nás množstvo zážitkov a spoločné dielo – MioMat.

Ako to už býva, k MioMatu nás doviedla náhoda – stretnutie so slovenkou Alicou Rehákovou (na foto v strede), ktorá žije v ďalekom Čile. Šikovná mladá dáma, ktorá odišla za svojim manželom a okrem ich detí „priviedla na svet“ aj MioMat. Slovo dalo slovo a MioMat pricestoval aj na Slovensko. Písal sa koniec roka 2013. Od tých dní je MioMat našou záľubou a prácou v jednom.

Zuzka rada experimentuje a vymýšľa recepty, aranžuje a fotí. Všetky recepty sú jej vlastnoručné diela, otestované aj detským stravníkom – synom Tomim (pozn. Tomi rastie do sily a krásy :)). Fotografie vznikajú u nej doma v kuchyni či na balkóne.

Simi zasa baví hlásať o MioMate do sveta. Denne vám prináša tipy na varenie na facebooku, vymýšľa súťaže, spolupráce a hľadá cestičky ako dať o MioMate vedieť všetkým, pre ktorých je určený.

Za čas, čo je MioMat na Slovensku dostupný, sa nám splnil náš sen o prospešnom podnikaní a otvoril nám dvere k hobby, ktoré nás napĺňa. Je to skvelý pocit. Ďakujeme vám za vietor v plachtách a tešíme sa na všetko ďalšie a nové. :)